Ostatní typy grilů

Ostatní typy grilů

Grilované hamburgeryGrily s RBS technologií

Grily s RBS technologií mají umístěné dva keramické hořáky, které naleznete po bocích grilovací vany. Díky této technologii nevzniká žádný nepříjemný kouř a ani nešlehají plameny, které by vám nestěžovali práci. Dále umožňuje dosahovat rovnoměrného rozložení teploty po celé ploše grilovacího roštu. Navíc zabraňuje odkapávají tuku a šťáv do ohně, které by způsobilo větší vzplanutí plamene. V současné době jsou nejvíce využívané keramické brikety, které dokonale absorbují okapávající tuk.

stava-470x90px.jpg

Tato technologie je obdařena celou řadou výhod. K těm nejdůležitějším pak řadíme snadnou a jednoduchou obsluhu, kdy není vůbec složité přivést gril do provozu. Jedná se o bezpečný způsob grilování, neboť tyto grily musí splňovat bezpečností parametry a ani manipulace s nimi není nijak obtížná. Keramické hořáky naleznete po bocích grilovací vany. Díky tomu tak nedochází ke vzplanutí odkapávajících toku. Pokud využijete nejmodernější řadu grilů s RBS technologií, tzv. C-Line, nemusíte využívat ani keramické brikety, ani lánové kameny.

 Kontaktní grily

Přenosný grilKontaktní grily umožňují kontaktní grilování. To znamená, že připravovaný pokrm je v přímém kontaktu s rozpálenou plochou. Grilovací plochu tvoří litinový tál, litinová mřížka nebo je plocha tvořena jejich kombinací. Kontaktní grily se mohou pochlubit celou řadou výhod, mezi které bezpochyby patří snadná obsluha zařízení a bezpečnost při manipulaci s ním. Navíc stačí při grilování použít minimální množství oleje. Takže vámi připravené pokrmy neobsahují zbytečně velké množství cholesterolu. Grilování s kontaktními grily se stává více zábavou než povinností. Lahodnými pokrmy, které připravíte na kontaktním grilu jistě oslovíte své hosty.

O webu

Naše internetové stránky jsou věnovány zejména milovníkům grilováním. Dozvíte se zde ty nejzákladnější informace o jednotlivých typech grilů a o způsobech grilování. Pokud se připravujte na novou grilovací sezónu, rozhodně navštivte naše stránky, které vám pomohou vybrat si pro vás ten nejlepší typ grilovacího zařízení.